"תבואות"- בריאות בגוון איטלקי

פסטה- מילה אחת שכוללת עולם קולינרי מלא, של מני קמחים, סוגי צורות וכמובן עשרים אלף תוספות אפשריות. כולנו אוהבים פסטה, זו מנה שאפשר להשקיע בה שעות ואפשר (כמו במקרה שלי) לסגור ענין בעשר דקות עם רוטב מצנצנת (היי, פתחתי אותה בעצמי!).

ואם אפשר להוסיף בריאות למנת הפסטה, ושהיא תהיה טעימה- זה בכלל ניצחון.

חברת "תבואות" שמתמחה במוצרים אורגניים טבעיים" מביאה לקראת שבועות, חג פסטה ידוע , סידרה של פסטות איכותיות מקמחים מלאים ואורגניים של כוסמין ודורום שכוללים המון ערכים תזונתיים , בגלל שהם מיוצרים מטחינה של הגרעין השלם, כולל הקליפה והנבט, מה שנותן לנו סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים. כמובן שבמקביל יש הקפדה על גידול אורגני, כלומר ללא חומרי הדברה ,דשנים או כימיקלים.

קיבלתי להתנסות את "פסטה פנה מקמח כוסמין מלא אורגני". רק מהשם כבר הרגשתי יותר בריאה וגאה בעצמי. השאלה איך הטעם?

הכנתי את הפסטה לארוחת צהרים, בדיוק בצורת ההכנה שאני רגילה- הרתחתי מים ושמתי מעט מלח, כשהמים רתחו זרקתי את הפסטה למים (הקצבתי לעצמי כחצי שקית כמנה אחת), חיכיתי כרבע שעה , סיננתי את הפסטה, הוספתי לה רוטב עגבניות פשוט, גיררתי מלמעלה הרבה גבינת קשקבל שפשוט הסתובבה לי במקרר ואמרה לי "תגררי אותי, כדאי לך!) וערבבתי.

התוצאה- מנת פסטה טעימה, שאם לא הייתי יודעת שזה לא קמח לבן, לא הייתי מבדילה בכלל. למעשה גם כשידעתי, לא הבדלתי. אותו טעם בדיוק.

רק לשים לב- בזמן הבישול הפסטה גדלה, בהרבה, כך שהכמות שחשבתי שתהיה רק לי, התגלתה ככמות כמעט כפולה, לא שהיתה התנגדות מצד בן הזוג לקבל את מה שנשאר (והוא חיסל למרות שטען שלא היה רעב מההתחלה).

אכלתי את המנה בשתיים בצהרים, ושש שעות אחר כך , אני עדיין לא רעבה.

אני תמיד ממליצה אם אפשר להחליף מוצרים רגילים במוצרים בריאים, לעשות כך, ובמקרה של הפסטה של "תבואות" זה קל במיוחד כי אין הבדל בטעם.

המוצרים כשרים בהשגחת הרבנות וניתנים להשגה ברשתות השיווק, בתי טבע וחנויות מובחרות ברחבי הארץ.