EVO CLINIC – היופי של צרפת עכשיו בישראל.

 

1

אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשון, את זה כולנו יודעים. והיות והדבר הראשון שאדם רואה כשהוא מכיר מישהו חדש הוא המראה החיצוני, הרי שרצוי לשמור על המראה כמה שיותר רענן ונעים לעין.

מראה מטופח ורענן תורם גם להרגשה הטובה שלנו, וכשאנו מרגישים טוב אנחנו מקרינים החוצה חיוביות וביטחון, שבתורם חוזרים אלינו מהצד שמולנו.

כשאנו בני ובעיקר בנות 16, אין צורך להשתדל במיוחד, העור צעיר ומתוח, אין קמטים, אין כתמים, הגוף חלק ומוצק, הכל עומד במקום. הבעיה שבגיל הזה אנחנו לא ממש מעריכות את מה שיש לנו, עד שעוברות עשרים שנה ואנו מתגעגעות לאיך שהיינו פעם, או לפחות לביטחון שהיה לנו.

צרפת תמיד מהווה השראת יופי, ניחוחות הבושם הצרפתי, סודות הטיפוח, ולא פלא שנשים צרפתיות נחשבות ליפות במיוחד. כל הגישה הצרפתית ליופי היא מעודנת בלי לאבד את המקצועיות וההקפדה על האיכויות הגבוהות ביותר של כל שיטה ומוצר.

אותו מגע צרפתי היה הקו שהנחה את אורית ופבריס קליין כשפתחו את EVO CLINIC  – קליניקה ייחודית של רפואה אסתטית בסטנדרטים אירופאיים גבוהים.

כדי להבטיח את איכות ורמת הטיפולים ב"EVO " (שאגב מגיעה מהמילה EVOLUTION) הגישה היא קודם כל רפואית – על ידי טכנולוגיות מתקדמות, רופאים בעלי נסיון בינלאומי וסטנדרטים גבוהים והכל במחירים הוגנים.

 

2

(בתמונות למעלה ולמטה בהמשך הפוסט- המיכשור החדיש והמשוכלל בדרך אל היופי)

אורית ופבריס חברו לד"ר ג'רמי נידם, מומחה בעל שם עולמי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, והתוצאה- קליניקה שבחמשת חדרי הטיפולים שלה ניתן ליהנות משפע של אפשרויות לשיפור המראה וההרגשה- טיפולי אסתטיקה ועור כמו בוטוקס, חומצה הילארונית, PRF (פלסמה עשירה בטסיות), מזוטרפיה, סקין בוסטר, פילינג רפואי, והסרת נגעים שונים, מיכשור IPL לפגמנטציה, קופרוז והצערת העור, RF לפילינג עמוק, צלקות פוסט אקנה, נקבוביות פתוחות וקמטים שטחיים, גליר רדיו שממצקים את העור, טיפולי HIFU – שהם כמו מתיחת פנים ללא ניתוח (ומשמשים גם למיצוק ומתיחת עור הגוף), ניקוי פנים עמוק, הסרת שיער, טיפול VIP בשילוב גלי רדיו לזוהר ומיצוק, עיצוב גבות, המסת שומן בקור, ועוד.

ועוד לא אמרנו מה יש במחלקת הכירורגיה – ניתוחי הגדלה או הרמת חזה, הרמת זרועות, מתיחת בטן וקוביות, שאיבות שומן, ניתוחי אף, מתיחת פנים ועוד, כשהכל כמובן בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות, FDA וCE.

 

3

איך בדיוק הדברים קורים?

ישנם חמישה שלבים בדרך אל היופי, או ליתר דיוק ל"קוד האסתטי" שהוא אוסף הנתונים הייחודי של כל אדם שעל פיו קובעים את הטיפול המותאם אישית.

בשלב הראשון ישנה פגישה עם יועצת קלינית ומילוי שאלונים כדי לקבל תמונה מלאה. אחר כך מגיע האבחון הרפואי בשיחה עם רופא מומחה, ולאחר מכן מיפוי, סקירה ובדיקת הגורמים הסביבתיים והבריאותיים המשפיעים על המראה. השלב הרביעי הוא אבחון ממוחשב באמצעות טכנולוגיות צילום מתקדמות ולבסוף נקבע הקוד האסתטי ואיתו ייעוץ התאמת התוכנית האופטימלית לתוצאות הרצויות.

בקרוב אתנסה בטיפול בעצמי ואני מבטיחה לחזור ולדווח!!!

רחוב החרושת 14 רעננה טל' 09-7742025