מונבטים – המוציא לחם (בריא) מן הפריזר

"מונבטים" הם לחם שיוצא מהקופסה. תרתי משמע. כשפותחים קופסה של "מונבטים" מקבלים מעין דיסקים עגולים מוקפאים. מחממים לפי ההוראות (כולל בדיוק שתי דקות בטוסטר) ומקבלים חוויה מסוג אחר.

את ה"מונבטים" הכרתי כבר בעבר, כשניסיתי מבחר מהטעמים המוצעים. תזכורת- מדובר בלחמים שאוגרים בתוכם את כל טוב הטבע הבריא- קינואה, כוסמת ירוקה, דוחן, בטטה, גזר, דלעת, בננה, תפוח עץ, קטניות, ועוד הרבה הפתעות משובחות, יחד עם מים מטוהרים ומלח הימלאיה שידוע בשפע סגולותיו.

את המרכיבים משרים, מנביטים וטוחנים בעבודת יד ואז מתקבלים הלחמים שיכולים להחזיק שנה וחצי בפריזר, כך שכל פעם שרעבים, ניתן לשלוף ולחמם. ב"מונבטים " אין תוספת של שמנים ושומנים ואין הנדסה גנטית, אין סוכר, תוספות טעם וריח או צבעי מאכל, אין רכיבים מן החי,  אין כמובן גלוטן, הם אורגניים לחלוטין ועל הדרך גם כשרים למהדרין.

מכירים את זה שאתם רואים אפשרויות שונות של מוצר ולא יודעים מה לבחור, אבל אתם לא יכולים לקנות הכל רק בשביל לטעום ולהחליט מה הכי טעים? או אם אתם רוצים לאכול בקבוצה ולכל אחד יש העדפות אחרות?

גם על כך חשבו ב"מונבטים" והם מביאים לנו עכשיו שני מארזים חדשים תחת הכותרת "מיקס"- שכוללים ארבעה טעמים שונים בכל מארז, סה"כ שמונה בשתי הקופסאות. המיקסים מערבים קטניות, כוסמת, קינואה, דוחן, ירקות ופירות.

(למעלה חבילת המונבטים שאני פתחתי, בחרתי את "כוסמת תפוח עץ ותמר" , שמתי בטוסטר לשתי דקות והוספתי ממרח טחינה דבש).

כמו בתרגיל בקורס סטטיסטיקה- כמה צירופים אפשר ליצור מכל מספר של מרכיבים-

מיקס אחד מכיל קינואה + כוסמת + בטטה; כוסמת + תמר + תפוח עץ; קינואה + כוסמת + סלק; כוסמת + תאנים מיובשות + דלעת.

במיקס השני טעמים של עדשים כתומות + סלק; עדשים צהובות + בטטה; כוסמת + בננה + עדשים כתומות + גזר; עדשים ירוקות + שעועית מש + דוחן.

מתמטיקה או לא, זה עדיין פשוט, טעים ובריא. מצויין לצמחונים וטבעוניים מצד אחד ולתזונת פלאו מהצד השני. ה"מונבטים" מעולים כמובן גם למי שלא יכול או לא רוצה לצרוך גלוטן.

החידוש הנוסף של "מונבטים" הוא שינוי האריזה ל"CLEAN LABEL" " – אריזה שעליה מצויינים בבירור המרכיבים על מנת שכל לקוח יוכל לדעת בדיוק מה הוא קונה, וכי המוצר מבוסס מחומרי גלם בריאים וטבעיים בלבד.

באתר החברה ניתן למצוא מתכונים ודרכי הגשה לכל אחד מטעמי ה"מונבטים", ובונוס נוסף – המדד הגליקמי של ה"מונבטים" הוא נמוך כך שהם משביעים לאורך זמן.

המוצרים כשרים למהדרין בהשגחת הרבנות הראשית אור עקיבא.

להשיג ברשת שופרסל במתחמי גרין, ובבתי טבע ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ. כמו כן אפשר להזמין משלוח בחנות האון-ליין באתר החברה.