אסם מציגה- חג שבועות בטעמים חדשים.

אפרת1

חג שבועות הוא חג החלב ומוצריו, ואין כמו גבינות להשתלב עם פסטה. מזג האוויר בחג השבועות הוא קייצי מה שרק תורם לרצון למנות קלילות, שגם לא יושבות בבטן וגם לא דורשות שהות ארוכה במטבח מול סירים לוהטים.

אפרת2א

"אסם" השיקה שני סוגי פסטה חדשים – "פסטה ווזוביוטו פרפקטו" ו"פסטה פרפקטו קלמרטה", ויחד איתם על האריזה יש הצעות למתכונים מגרים וקלים במיוחד.

אני טיפוס די עצלן ולכן בחרתי במנה קלה ממש שגם ילדים יכולים להכין (כמובן בהשגחת מבוגר) ומושחתת במיוחד, כי אין כמו החוטים האלה של גבינה צהובה שנמתחים מהמנה, לצד העיטוף החושני של שמנת מתוקה.

אפרת2ב

 

הכמויות שאני מציינת כאן הן כמויות למנה אישית (שחיסלתי בעצמי כמובן).

בישלתי 150 גרם מפסטת הווזוביוטו, וכשהיתה מוכנה המסתי בסיר 20 גרם חמאה, וכשזו נמסה הוספתי  כשמונים מ"ל של שמנת מתוקה 38%. אחר כך הוספתי כמה כפות פסטו מוכן בטעם בזיליקום, שזה הולך לפי הטעם, רק להזהר כי זה יכול להשתלט, אז להוסיף מעט ולטעום וכך הלאה. אפשר גם טיפה מלח.

אפרת2ג

ערבבתי והוספתי כשמונים גרם גבינה צהובה. במקור הייתי אמורה להשתמש בגבינה מגוררת אבל שוב, למה לטרוח? במילא זה נמס. אז פשוט עשיתי קרעים של גבינה צהובה.

כל זה כשהסיר עדיין על אש קטנה שהדלקתי כשהמסתי את החמאה. חשוב לבחוש כדי ששום דבר לא יישרף.

כשהכל התערבב הורדתי מהאש, סיננתי את הפסטה וערבבתי.

אפרת11

השלב הבא היה קולות מצמוץ קולניים.

את הקלמרטה, שיש לה צורה של סלילים אני מתכננת להפוך למאפה חגיגי לקראת החג, תוך שאני מנצלת את מבנה הפסטה למילוייה בטעמים שונים.

את הפסטות החדשות ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, והן כשרות בהשגחת הבד"צ.