מזל טוב כפול ל"פרוגי".

אתר "פרוגי" זוכה לפופולאריות עצומה בקרב נוער, ויש לו כ350,000 גולשים ייחודיים, וכשני מליון דפים שנצפים מדי חודש. לב האתר הם הצעירים- האתר  נכתב על ידי צעירים, מנוהל על ידי צעירים, ונקרא על ידי צעירים (ולא רק…) כשכל תוכנו עוסק בעולמם של הצעירים.

כך למשל באתר בימים אלה ניתן למצוא כתבה על הטניסאי הצעיר מאד (בן 11!) אופק שימנוב ושאיפותיו המקצועיות,  כתבה על חזרתה של הסידרה "דרגון בול" לערוץ ניקולודיאון, כתבה שמציגה את שקרי תעשיית היופי של המלאכיות של "ויקטוריה סיקרט" (כמו שימוש בתוספות שיער, ריפודי חזה, וכמובן פוטושופ בתועפות)- כתבה שבהחלט עוזרת למנוע מצעירות לנסות להדמות לדמויות שכלל אינן מציאותיות בדרכים שעלולות להיות מסוכנות להן, רכילות וסיפורים "מאחורי הקלעים" של מדיות שונות, סרטוני VOD על אירועים שונים, כתבה על יושב ראש מועצת התלמידים החדש – חנן יזדי, בצד דירוג בתי הספר הטובים בארץ, מדור דיגיטל שמספר על תערוכת הסלפי הראשונה, ועל רצונם של מעריצי הארי פוטר במשחק "פוקימון גו" משלהם, מדור יחסים שמזכיר קצת את "על בנים ועל בנות" של "מעריב לנוער" המיתולוגי ועוסק בשאלות בנושאי מיניות, ודילמות רומנטיות, ואיך אפשר בלי שילוב ערוצי המדיה כמו אינסטגרם ופייסבוק? וכל זה גיליתי מעשר דקות שוטטות באתר, שיש בו הרבה הרבה הרבה יותר.

לכבוד יום ההולדת החמישי וגם לרגל השקת האפליקציה החדשה, התכנסו לאירוע קיץ מדליק בקולנוע "רב חן" בתל אביב, שפע של כוכבי נוער- ירדן הראל, נועה קירל, עדי ביטי, כוכבי ריאליטי כמו אדריאנו ומונדה, וקים ושון), דובדבני וקובץ, שגיא ברייטנר הביטבוקס, קים אזולאי, ועוד רבים וטובים, שפינקו את הקהל הרב בצילומי סלפי וחיבוקים.

בתוך פינוקי ממתקים ומתנות ( כמו קלמרים של EASTPAK, ותיקים של VANS) ועם הקרנת טרום בכורה של הסרט "משחקי חובה" בצירוף הפופקורן והשתיה המתבקשים, השמחה היתה רבה במיוחד.