"מתוקתקת" – חסל סדר בלגאן!

אחד הדברים החשובים ביותר במטבח, מעבר למקרר ולמדיח, הוא הקופסה. ליתר דיוק – הקופסאות. אותן אלה שגם משמשות לאיכסון שאריות אוכל או משהו שאמור לחכות, וגם משמשות לניוד אוכל ממקום למקום.

כל סטודנט וכל זוג צעיר מכיר את ערימת הקופסאות שמקבלים כל פעם שמבקרים אצל אמא , (ומצד שני את האכזבה כשמגיעים למקרר של השותף , רואים קופסת גלידה וכשפותחים מוצאים שם קציצות…). לשימוש הזה נעזרים בדרך כלל בקופסאות מרוקנות של גלידות, סלטים, עוגות ומה לא. מאד לא נוח, לא נסגר טוב, נרטב, בקיצור, לא פתרון טוב. (ולא תאמינו כמה שזה יכול לעצבן את אמא כשלא מחזירים לה את הקופסאות שלה…)

כל עובד משרד מכיר את השקית שאמורה לשמש לנשיאת מזון לעבודה , אבל זה אף פעם לא מחזיק טוב, והופך לסוג של אקווריום קטן עד שמגיעים למטבח, שלא לדבר על נייר הכסף או הניילון הנצמד שאף פעם לא אוטמים כמו שצריך.

גם בתיק בית הספר של ילדים הרבה פעמים הכריך לא מחזיק היטב, ואת הפירורים אחר כך צריך להוציא מכל מחברת וספר.

מעכשיו- כבר לא צריך לדאוג- "קופסא מתוקתקת"- או בשמה המקוצר "המתוקתקת" מגיעה אלינו מחברת "קורטיקו בע"מ" בצורת קופסאות איכסון משובחות, עמידות מאד (ניסיתי לחבוט בהן לא ממש בעדינות, אפילו לא שריטה!), נסגרות ונפתחות בקלות באטימה מוחלטת ובעיקר בשקט, ובכך שומרות על טריות המזון ועל זה שהוא יגיע בשלום בלי להשפך ובלי ללכלך אתכם ואת הסביבה.

אהבתי את הצבעים הפסטליים (ורוד, כחול ושקוף) שגם נראים טוב וגם מאפשרים לראות מה שיש בפנים (וגם אפשר לחלק למשל ל"חלבי ובשרי" לפי הצבעים), והן גם יושבות טוב בארון האיכסון, כך שאפשר לערום או לשים אחת לצד השניה.

יתרון הגדלים מאפשר לאכסן כל כמות של אוכל, בעיקר- מה ששימח אותי הכי הרבה- הקופסאות מתאימות גם למיקרוגל וגם למדיח הכלים, שהם שני אביזרי המטבח שבהם אני משתמשת הכי הרבה, וכך בעצם חוסכים המון לכלוך- מהאיכסון למיקרו ומשם למדיח (אחרי שאכלנו ישירות מהקופסה, הכי טוב! כי הקופסאות גם נראות מצוין על שולחן האוכל ככלי הגשה).

עוד יתרון גדול לקופסאות- הן תוצרת כחול לבן, גאווה ישראלית, ואפשר להשיגן ברשתות חנויות כלי בית והום סנטר.

המלצה שלי: לקראת חג הפורים- לתת את משלוח המנות באחת מקופסאות ה"מתוקתקת"  ואז מפנקים את המקבל גם בדברים טעימים וגם בקופסה שתישאר לו והוא יוכל להשתמש הלאה.

חברת "קוסטיקו" היא חברה מובילה לפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי פלסטיק איכותיים כחול-לבן בשיטת הזרקה, שמציעה שפע פתרונות ייחודיים בתחומים שונים; ארגון ואחסון, לייף סטייל, ריהוט גן, ריהוט ילדים ומשטחי שינוע מפלסטי.

החברה עומדת בתקנים המחמירים ביותר.

מעכשיו- סדר במטבח!