שלי לאון – האיפור כציור.

 

IMG_3493

שלי לאון תמיד אהבה לצייר על קנווס, אבל אם אפשר לעבור עם האמנות הזו אל הבד היפה מכולם – פניה של אישה, איך אפשר לסרב?

ב13 השנים האחרונות שלי לאון היא אושיית איפור ידועה, עם רזומה של איפור נשים וכלות בארץ ובחו"ל ביחד עם איפור לטלוויזיה ולפרסום, לתצוגות והפקות אופנה ומה לא, במקביל להדרכה שבה היא חולקת את כל הידע הרב שלה עם תלמידים ותלמידות שרוצים להגשים את חלומם ולהשתלב במקצוע האיפור. הדרכות בחברות, במוסדות וכמובן גם בסטודיו שלה, שעכשיו עבר למיקום גדול ומרווח, באווירה של יוקרה ופינוק, ממש בלב גוש דן, ברחוב הרצל 102 בראשון לציון.

כשהגעתי לסטודיו של שלי, התרשמתי מהעיצוב המזמין, המראות וחומרי האיפור שנשטפו באור הטבעי שמילא את המקום, מעל הכל ריחפה שלי ביחד עם החיוך הענק שלה, ונתנה הרגשה ביתית מיידית לכל מי שנכנס.

הקו המנחה את שלי הוא "להוציא את היופי שנמצא בכל אחת", כי אין אישה לא יפה, יש רק אישה שעדיין לא יודעת להוציא את המקסימום שבה באמצעות האיפור שמדגיש את מה שצריך ומטשטש את מה שגם צריך.

התיישבתי על הכיסא ושלי ביררה איתי קודם כל מה מטרת האיפור. אחרי שעדכנתי אותה לגבי אירוע שאני הולכת אליו בערב היא אבחנה את העור שלי (לא בדיוק בת עשרים…) ואת הגוונים שלו, והתחברה עם הטעם שלי באיפור כדי שארגיש הכי יפה שאפשר.

על הדרך קיבלתי טיפים כמו למה לעור בוגר עדיף איפור במרקם קרם ולא במרקם אבקתי, וכיצד אפשר להשתמש בשפתון גם כצללית וגם כסומק, ועל השימושים השונים של הייליטר ושימר.

 

שלי

בסטודיו ניתן לקבל איפור לכלות ולאירועים (כולל אם , אחיות, חברות ומשפחת הכלה), בת מצווה ועוד, וכמובן להזמין איפור הביתה לשירות בשיא הנוחות.

עוד חלק חשוב בסטודיו הם הקורסים, שמוכרים לפקדון החיילים המשוחררים ולזכאים למיניהם, ובהם במשך חצי שנה של מפגשים שבועיים מקבלים התלמידים את כל המידע והכלים שצריך כדי להכנס לעולם האיפור בצורה המקיפה שלו, כלומר לא רק איך לאפר נטו אלא גם איך לעבוד עם צלמים וצילומים על מנת שהתוצאות יהיו המיטביות וכן התנהלות מול לקוחות וניהול העסק. התלמידים גם מקבלים תיק טרולי מלא כל טוב שאפשר לקחת לכל מקום כמו סטודיו איפור נייד. המוצרים הם ממיטב החברות והמותגים.

השיעורים נערכים בקבוצות קטנות על מנת שכל אחד מהתלמידים יקבל תשומת לב אישית.

עוד בסטודיו- סדנאות איפור אישיות, סדנאות איפור לימי הולדת עד שמונה משתתפות, השתלמויות למאפרים ואפשרות רכישה של מוצרי איפור במחירים מיוחדים.

 

2018-05-10 074855

אחרי שיצאתי יפה במיוחד המסקנה שלי היא אחת – שלי לאון מאפרת לא רק עם מברשות אלא גם עם הלב.

עוד על שלי – כאן.