BODY RESTART- כי אפשר לחזור לחיות כמו חדשים.

20231221_173511

אם היינו חיים חיים מושלמים היינו שרועים על חוף לבן, מקשיבים לגלי הים המרגיעים, ומתמתחים ברכות תוך נשימות עמוקות של  אוויר צלול.

אבל אנחנו לא.

החיים שכולנו חיים רוויים בריצות, מתח, עומס ולחץ, מה שגורם לנו לאמץ אורח חיים לא רגוע ולא בריא, והתוצאה- הרבה מיחושים וכאבים שבגלל שאין לנו זמן, אנחנו מזניחים או פשוט מקבלים אותם כצו גורל.

20231221_180821

כאבי שרירים ומפרקים, פציעות ספורט, כאבי ראש ומגרנות, תסמיני מחזור חודשי, מתיחות שרירים ובעיות אורטופדיות, צינון וקשיי נשימה,  מלווים אותנו בכאב תמידי שלא רק שמזיק לאיכות החיים שלנו אלא שעלול להפוך מבעיה קטנה לבעיה גדולה ולכאבים חזקים יותר.

שגיא הלל  למד בסין ובישראל ופיתח שיטה משך יותר מ20 שנים להתמודדות מוצלחת עם כאבים ובעיות שונות כמו מניעת ניתוחים, כאבי גב וצוואר, בלט דיסק ופריצת דיסק, דורבן, כאבי מפרקים וסחוסים, פציעת ספורט, מתיחות גידים ושרירים, כאבי ראש, וורטיגו, טינטון, קשיי נשימה וליחה, פיברומלגיה, גאוט, תסמיני ווסת ועוד.

הוא גילה כי הן במקרה של מכה או תנועה לא נכונה הגורמת לקריעת סיב שריר וכדומה, והן במקרה של חדירת חיידק או ווירוס, הגוף מזרים כדוריות דם אדומות לאזור  הפגוע כדי להלחם בפגיעה, ונוצר עומס של תאים מתים, רעלנים ופסולת היוצרים את ההפך – כאב.

20231221_181305

הריפוי מתחיל בטכניקת  עיסוי של טווינא כדי לגלות את המקור לבעיה שבאופן מפתיע יכול להיות במקום אחר בגוף. אחר כך מגיע הטיפול עצמו בעזרת שלל טכניקות כמו דיקור סיני, כוסות רוח, הקזת דם בעזרת מחט דקיקה, טנס חשמלי המחזיר שרירים תפוסים לתפקוד, מניפולציות לכוונוןן עדין של חוליות ומפרקי ומיני מוקסות לחיזוק ואיחוי גידים ומפרקים.

אני הגעתי לסניף הרמת גני של BODY RESTART עם תלונה מאד נפוצה- מה שמכונה "מרפק טניס" שפירושו דלקת במרפק שבדרך כלל נוצרת  בגלל עומס יתר בשרירים הסובבים אותו, למשל על ידי החזקת עכבר של מחשב או משהו דומה לאורך זמן. התופעה נפוצה מאד והיא מסוג הדברים שאדם אומר לעצמו "מילא, אין מה לעשות ,צריך לחיות עם זה" כשמקסימום כשממש כואב עושים עיסוי עצמי כלשהו וזהו.

20231221_182218

שגיא הלל נגע במרפק הכואב ואבחן שני דברים- את הכאב במרפק עצמו, ואת העובדה שבעצם יש לי כאב מתמשך שמתחיל מהכתף. הטכניקה שנבחרה עבורי היתה שימוש בכוסות רוח המרחיבות את המקום ובכך מזרימות יותר דם נושא חמצן לאזור ובכך "מפרקות" את הדלקת ועימה את הכאב.

הוזהרתי שהטיפולים אצל שגיא הם כואבים. עם כל הכבוד לטיפולי ספא מלטפים ומפנקים, כאן באים לעבוד ולפתור בעיות של כאבים, והדרך אולי קשה אבל מתגמלת מאד- כוסות רוח נפרשו באזורים המתאימים, שגיא הוסיף גם קצת מניפולציות על חוליות הגב (מה שהוציא "קנאקים" ממקומות שלא ציפיתי מהם) ותחושת ההקלה הייתה מיידית, כולל טווח תנועה של הראש והכתף שגדל מאד.

האמת שרמת הכאב הייתה מאד נסבלת כך שגם  מי שמפחד יכול להירגע ולא להצטרך לחיות עם כאב כרוני.

ברזומה של "באדי ריסטרט" יש אלפי סיפורי הצלחה בפתרון בעיות רפואיות וכאבים, בעיקר כרוניים שלא נמצאו להם פתרונות בעבר, בעיקר כי התמקדו בסימפטום במקום לפתור את הבעיה עצמה.

לטיפול ב"באדי ריסטרט" יש אפקט הקלה מיידי, מעל ל20 שנות נסיון וצוות מטפלים מיומן.

ל"באדי ריסטרט" שלושה סניפים- ברמת גן (הרצל 75) , אשקלון ( שד' דרום אפריקה) ובגדרה (הורביץ 46), ויש עוד שפע של מידע באתר ובדף הפייסבוק.