It's good to "COM" home

ההבדל בין כיף לבוא הביתה לבין "ממש לא בא" לחזור הביתה,  מושפע בגדול מנקיון הבית. כולנו אוהבים להגיע למקום נקי, שמריח טוב, שהכל מסודר ומבריק. לא כולנו אוהבים להתעסק עם נקיון. לכן כשמדובר בחומרי ניקוי, הדרישה שלי מהם היא שיפעלו במהירות ובנוחות, שיהיה להם ריח טוב ותוצאות שנשארות. כמו כן חשוב שלא יזיקו לידיים (אם אני מנקה זה רק עם כפפות אך בן הזוג מעדיף בידיים חשופות מכיוון שהוא טוען שהוא לא מרגיש מה הוא עושה כשהוא לובש כפפות גומי שגם מחליקות ).

לאחרונה הכרתי את חברת COM  שמייבאת לארץ את מותגי הנקיון והצריכה לבית – ABC  ו- FIX – שני מותגים מפורסמים ואיכותיים.

קיבלתי להתנסות שלושה מוצרים:

נוזל רב תכליתי לניקוי והברקה ABC – שהיתרון שלו הוא כפול- גם מנקה ומבריק בערך כל דבר בבית, וגם משאיר ניחוח לבנדר. (ותיכף גם היתרון השלישי …). ניסיתי אותו על כמה משטחים כולל שולחן עץ, פורמייקה ושיש של מטבח. בכל המקרים רק התזתי קצת, ועברתי עם מגבת מטבח מנייר, וזהו- ממש אפשר היה לראות את הפס שמתאר את גבול העבודה שלי לעומת האזור שעוד לא הגעתי אליו. על השיש היו גם שאריות של בצק שנלוש עליו ונדבק, ומה שלא עשו הציפורניים, עשה החומר ודי בקלות.

וכן- היתרון השלישי- המחיר המאד נוח לבקבוק התזה  של 750 מ"ל – ממטבע של עשר עוד תקבלו כמה אגורות עודף.

מוצר נוסף של ABC שניסיתי היה מסיר השומנים שמצויין ללכלוך עקשן ושומן שרוף. אני הלכתי ישירות על המקום הבעייתי ביותר- הכיריים שאיכשהו תמיד נופל מהסיר משהו ועד שמסיימים לבשל והאזור מתקרר , כבר הכל נדבק. גם תנור האפיה סובל משומנים שנדבקים והכל ביחד יוצר אי נעימות (וגם ריח לא נעים כשאופים משהו ותוך כדי נשרף שומן שכבר היה שם על התחתית).  עכשיו, יש לי ציפורניים מטופחות, עטיתי כפפות ניילון דקות כדי להרגיש מה אני עושה, אבל לא היה צריך שום שפשוף. הולכים לפי ההוראות ורואים תוצאות.

שני המוצרים הללו כאמור שייכים לABC- שהוא מותג פרימיום שאפשר למצוא ביותר מארבעים מדינות בעולם, הוא מיוצר בסטנדרטיים גבוהים ונמכר במחירים נוחים מאד.

המוצר השלישי שניסיתי היה של FIX- עוד חברה ש"COM" מייבאת ומשווקת  בארץ – מבשם האוויר לחדרי הבית, וניטרול ריחות רעים. הבקבוק (בקבוק התזה בגודל 400 מ"ל עם נצרת ביטחון) שאני קיבלתי היה בריחות פרחים וניסיתי בשני מקומות- כמובן בחדר הבעייתי ביותר בבית- השירותים, ובמכונית- כשפשוט התזתי לחלל הרכב וסגרתי את הדלתות. בשני המקרים היה כיף להכנס- גם לשירותים וגם למכונית, כי הניחוח היה רענן, לא היו כל הריחות הנלווים שלפעמים מגיעים עם המקומות האלה, והרעננות נשמרה לאורך זמן. אני שוקלת להחזיק בקבוק אחד קבוע במכונית במקום לנסות לתלות עוד עץ ריח שמחזיק בדיוק חמש דקות.

FIX  הוא מותג פרטי של COM  ורוב מוצריו אפילו בעלי כשרות חתם סופר לכל השנה כולל פסח.

COM  שמייבאת את מותגי ABC   ו – FIX – מתגאה בכך שמחיריה נמוכים בעד שלושים אחוז מהמתחרים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים והאיכות.

בנוסף למוצרים שאני בחנתי, יש מוצרים נוספים כמו ג'ל אקונומיקה מקציפה FIX- שממיס שומנים, מחטא ומלבין, בריח לימוני ממכר שגם משמיד חיידקים,  אטבי כביסה, גם הם של FIX- שתופסים טוב ולא משאירים סימנים על הבגדים, גדולים במיוחד לאחיזה נוחה וצבעוניים בשביל הכיף שבעיניים,

וקרם לניקוי כללי ABC – – שמגיע עם קפסולות נקיון ומבריק בקלות, גם הוא בניחוח לימוני.

את כל המוצרים ניתן למצוא ברשתות השיווק הנבחרות.