"צים סנטר" ערד- חוויה לכל שופוהוליק.

לפני שנים צולם מלך הפופ מייקל ג'קסון, כשהוא מסתובב בחנות עתיקות יוקרתית, מצביע על פריטים שעולים עשרות ומאות אלפי דולרים, ואומר "תארוז לי את זה" ו"אני רוצה את זה". את אותה הרגשה בהרבה פחות כסף ניתן להשיג ב"צים סנטר". המתחם בערד הוא אחד מתוך ארבעה, כשהנוספים הם במעלות תרשיחא, נתיבות ובית שאן, והוא מתחם פתוח ומרווח שכולל כארבעים חנויות, חלקן מותגים ידועים כמו "טרקלין חשמל", "אופיס דיפו", "אופטיקה הלפרין", "פיצה האט", "עונות", "כפר השעשועים", "פוקס", "דלתא", "סטימצקי", "טו גו" ועוד, חלקן חנויות בוטיק וחלקן חנויות עודפים מוזלות במיוחד שייחודיות ל"צים סנטר".

כדאי להגיע למקום עם תא מטען גדול מכיוון שהאפשרויות הן בלתי נגמרות. ארוחה קלה באחת המסעדות כדי לצבור כוחות , כמו בסניף ההומה של "ארומה אספרסו בר" או "פינוק של גלידה", או ארוחה גדולה יותר למי שמגיע ממש רעב, כמו החוויה המקסיקנית האותנטית ב"המקסיקני", ב"שניצליה"  או במסעדת "לונה", ויוצאים לדרך.

אחת הנקודות ששווה לעצור בהן היא בוטיק "ZOHEE," שכולל אוסף של בגדים ואביזרים של מעצבים ידועים, שמתאימים לכל סוגי הנשים, מבגדים וכיסויי ראש צנועים לנשים דתיות, ועד לנצנצים, בגדים צמודים ואביזרים לנשים חילוניות. המקום מעוצב בצורה יפיפיה ובכל פינה ניתן למצוא אוצר אחר.

במחלקת הבגדים, כאמור חוץ מהמותגים שהזכרתי בתחילת הכתבה, שווה לקפוץ גם ל"הוניגמן קידס" ול"מרכז ההלבשה" שמציעים מחירים זולים במיוחד, ול"תמנון" שהוא המקום היחיד שראיתי בזמן האחרון שמוכר בגדים שמתחילים במחירים חד ספרתיים.

(בתמונות למעלה- לא התאפקתי ו"חרשתי" את "אלדו":)

במחלקת הנעליים מככבות "טו גו" שבזמן ביקורי שם מכרה נעליים במחיר שהחל בפחות מעשרים שקלים, וחנות העודפים של "אלדו" שמציעה נעליים שבמקור היו בסביבות ה500 שקלים ונמכרות בפחות ממחצית הסכום. עם מחירים כאלה, כל אחת יכולה להרגיש כמו אימלדה מרקוס…

את הלוק ניתן להשלים במחלקת האביזרים של המקום שכוללת תכשיטים, קישוטי שיער ומשקפי שמש שהיקרים בהם עולים…. 20 שקלים.

לילדים "מתחם צים" הוא בכלל חלום מכיוון שחוץ מחנויות כמו "כפר השעשועים" , "פינוק של גלידה" וכמובן "פיצה האט" (ובקרוב גם סניף של מקדונלדס), יש גם משחקיית ענק שנבנתה בתקציב של שישה מליוני שקלים ועוברת בימים אלה תקציב כדי להיות מוכנה לקיץ מלא בילויים והנאות לילדים (בזמן שההורים עושים קניות). במקום מתקיימים גם פסטיבלים ואירועים לילדים עם כוכבי ילדים פופולארים כמו יובל המבולבל, מוסיקה, מבצעים ואטרקציות שונות.

אפילו חיות המחמד לא נשכחות ו"אניפט" מציעה עבורן פינוקים וכל מה שהן זקוקות לו, וכשמגיעים הביתה עם כל השקיות, גם ל"לאקי" ול"מיצי" תהיה מתנה.

"צים סנטר" ממוקם על עורק התנועה הראשי (כביש 31) כך שניתן לעצור בו למנוחה, קניות, והתרעננות כשנוסעים למצדה, אילת או ים המלח, והמלצה שלי – גם להגיע במיוחד.