"שוקון" – שובה של ה"גלידה החמה" באקסטרים!

 

20190224_165042

בילדותי הרחוקה הסבתות, ולא משנה מאיזה עדה, הטיפו לנו תמיד ש"אסור לשתות מים אחרי אבטיח", שאם נבלע מסטיק הוא ידבק לנו מבפנים לנצח, ושבחורף לא כדאי לאכול גלידה כי נצטנן.

אז מה עושים? בחנויות המכולת היה הפתרון האולטימטיבי "גלידה חמה". מדובר היה בגביע שבתוכו בערך כפית של מילוי מרנג ועליו ציפוי "צימקאו" כלשהו. כל העסק עמד חשוף על שולחן המכולת כך שכשהגענו לאכול אותו, הוא כבר היה רך, איבד את הפריכות ואת רוח החיים, והיה משהו די מסטיקי ולא ברור.

 

BeFunky-collage (1)

כעת יש הזדמנות לחוויה מתקנת בזכות מותג "עלמה" שמביא לנו את "שוקון" – גביע וופל במילוי קרם בטעם שוקולד עם פצפוצי אורז.

כבר כשמתבוננים בו הוא נראה מגרה במיוחד בזכות הצבעוניות הרבה שלו. מגע קל מוכיח לנו שהגביע פריך ומתפצח.

כמובן שלא התאפקתי ופתחתי אחד, והבנתי כמה שזכרון הילדות שלי עבר שידרוג ושיפור. הקרם היה מתוק ועשיר, הפצפוצים הוסיפו מרקם והגביע השמיע קולות פצפוץ כשנגסתי בו. אהבתי גם את העובדה שהקרם המשיך עד לקצה הגביע כך שבכל ביס היו כל הטעמים.

ה"שוקון" הוא רעיון נפלא להוסיף למשלוחי מנות (רק חשוב שתוסיפו בסל מספר יחידות שמתאים למספר הילדים במשפחה שמקבלת, כדי שלא יהיו מריבות).

לא פלא שהוופל של "שוקון" איכותי כל כך, מכיוון שהוא מבית "עלמה", המתמחים במוצרי וופל (וקישוטי עוגות) שנמכרים בארץ ובחו"ל.

ה"שוקון" נטול שומן מוקשה ומרכיבים מן החי כך שהוא נפלא גם לטבעונים והוא כמובן פרווה כך שניתן להינות ממנו לאחר ארוחה בשרית.

מותג "עלמה" שייך לחברת "גילרו", חברה ישראלית וותיקה המתמחה בייצור גביעי גלידה וופלים בטכנולוגיות יחודיות וברמת בטיחות ואיכות מזון מהגבוהים בעולם.

למותג "עלמה" יש גם מוצרים ללא גלוטן למי שלא יכול או לא רוצה לצרוך גלוטן.

"שוקון" משווק באריזת שלישיה.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות המזון ברחבי הארץ.