מתוק מהלב – אצלכם בבית

 

IMG_1822

ערוצי הטלוויזיה מלאים ביצירות קולינריות. "בייקאופ", התוכניות של קרין גורן, הקינוחים של רמזי, הכל נראה כל כך מפתה וכל כל מפחיד – איך אפשר לעשות דברים כאלה אם הידע שלי במתוקים מתמצא בכדורי שוקולד?

התשוקה לאפייה ולקינוחים גורמת לאנשים לחפש איך ללמוד את הטכניקות שבעזרתן יוכלו להכין מתוקים (ומלוחים) כמו בטלוויזיה, מנות עם אפקט "וואו" ושכמובן גם יהיו טעימות ומפנקות.

נכון, יש הרבה קורסים, סדנאות ומדריכים אבל רובינו מתמודדים עם עבודה, ילדים, בית וגם מרחק גאוגרפי שגורמים להתחייבות לקורס מקיף להיות חלום של "פעם כשאצא לפנסיה".

זו בדיוק המחשבה שהנחתה את ניצה יצחק, קונדיטורית ומדריכה של אפייה וקינוחים, כשהקימה את "מתוק מהלב – הקורס הדיגיטלי".

ניצה שהגיעה מתחום שונה לחלוטין של מנהל עסקים ושיווק ופרסום,  הבינה שהיעוד האמיתי שלה הוא הקונדיטוריה, התמחתה ולמדה אצל מיטב המורים והשפים, והקימה את "מתוק מהלב" – מתחם ביהוד בו מועברים קורסים וסדנאות. במקביל הסתבר שיש קהל גדול שמאד רוצה להשתתף בקורסים אבל אינו יכול להגיע לאזור המרכז, או שהיה עסוק מדי כדי להתחייב למספר שעות מסוים לכל אורך הקורס בגלל עבודה, ילדים או עיסוקים נוספים.

הקורס הדיגיטלי של "מתוק מהלב" הוא למעשה קורס פרטי דרך הטלפון, הטאבלט או המחשב האישי, שבו שיעורים מצולמים במגוון ענק של נושאים, כשהיתרון הוא שאפשר להתקדם בקצב האישי, כשיש זמן, לחזור על שיעורים, לבדוק שוב אחורנית, לעצור את השיעור ולהכין את המתכוון במקביל ואז לעבור לשלב הבא וכך הלאה, כשהכל בליווי של ניצה וצוותה, כולל השתתפות בקבוצת לומדים. אפילו לא צריך להתלבש, אפשר ללמוד את כל הקורס בפיג'מה וקליפס בשיער לנוחות מירבית!

 

1

(התמונות למעלה ולמטה- צילומי מסך מתוך סרטוני הקורס הדיגיטלי)

 

2

את ניצה פגשתי ב"מתוק מהלב" ביהוד שם יחד עם חבורת בנות עליזה, התנסינו בשיעור דיגיטלי אחד ומבעלות בערך 18 זוגות ידיים שמאליות, יצאנו עם עוגת שמרים עם המון טיפים סודיים לעוגה המושלמת, וגם רוגלעך ככה על הדרך, שלא יחסר מתוק.

מה עוד לומדים בקורס הדיגיטלי? קחו נשימה, זה הולך להיות ארוך. באוסף של עשרות סרטונים ושיעורים לומדים על בצקים כמו בצק פריך, שמרים, ולחמים שונים, סוגי פאי שונים עם קרם פטיסיאר, לימון וקצף, תפוחים מקושט כמו במאפיות המובחרות, מליות שונות למאפים – פרג, תפוחים, שוקולד ואיך אפשר בלי סינבון רול?, כל הטיפים לעוגות בחושות מנצחות, עוגיות בוטיק שאמורות להיות בצנצנת על השיש אבל יתחסלו תוך דקות על ידי בני המשפחה, פטיפורים וקינוחים אישיים מהסוג שרואים באירועים המרשימים ביותר, כמו קופסת תכשיטים, כיפות מוס, שיטות זילוף שונות ופרחים, קינוחי כוסות, עוגות גבינה ומוסים, עוגות ראווה היישר מפאריס עם כל השכבות, הזיגוגים והנצנוצים, ולא נזניח גם את האפייה המלוחה – הקישים, המלוחים האישיים שמצויינים לאירוח, מאפים למרכז שולחן בטכניקות קליעה מיוחדות ולקישוטים, ואם כל זה לא הספיק אז גם בונוסים בדמות שיעורים על פרלינים וקישוטי שוקולד מקצועיים, פחזניות, מקרונים, נשיקות, והרבה מדריכים כמו המרת מידות ותבניות, מתכונים ללא גלוטן ומתכוני פרווה שמכילים חומרים בריאים ולא מרגרינה או קצפת ריצ' ועוד.

 

20190430_201657

(בתמונה למעלה- אני מתנסה, בתמונה למטה – התוצאה)

 

IMG_1912

הייתי ממשיכה את הרשימה אבל קיבלתי חשק בלתי נשלט למשהו מתוק…

את הקורס ניתן לרכוש לעצמכם או למתנה, לתחביב או להפיכה למקצוע, הכל הולך.

מלבד הקורס הדיגיטלי, כמובן שיש גם המרכז ביהוד בו מתקיימות פעילויות שונות, מקורסים מקצועיים בנושאים שונים של אפייה, ועד לקייטנות לילדים בחופשות, ימי גיבוש, סדנאות חד פעמיות, סדנאות אמהות בנות או מסיבות רווקות, סדנאות זוגיות לאקסטרה רומנטיקה, בת מצווה ומשפחות ועוד.

כל הפרטים על "מתוק מהלב" והקורס הדיגיטלי ניתן למצוא באתר

מתוק מהלב-קורסי אפייה ושוקולד 054-4707072 / 03-6131300